Menu
Your Cart

Blog RSS Feed

28 Sep Web 3.0 Nedir?
admin 0 795
Web; internet üzerinde yazı, resim, grafik, video ve seslerden oluşan verileri uzaktaki bir bilgisayara ileten internet servislerinin tümünü kapsar. İ..
21 Sep Site Map Neye Yarar? Nasıl Oluşturulur?
frontend_editor 0 351
Yeni bir şehirdeyken belirli bir noktayı bulmak ve kaybolmamak için genellikle harita uygulaması kullanılır. Google’ın da web sitenizdeki tüm sayfalar..
15 Sep CTR Nedir? CTR'ye Etki Eden Faktörler Nelerdir?
admin 0 347
İngilizce “Click Through Rate” kelimesinin baş harflerinin bir araya getirilmesiyle oluşan CTR kelimesinin Türkçe karşılığı tıklanma oranı demektir. C..
14 Sep E-Devletten Yeni Bir Kolaylık! Vatandaşlar Velisi veya Vasisi Olduğu Kişilerin Kimlik Başvurusunu E-İmza ve Mobil İmza ile Yapabilecek.
admin 0 378
İçişleri Bakanlığı Nüfus ve Vatandaşlık İşleri Genel Müdürlüğü e-hizmetlerine eklenen yeni uygulama ile 15 yaş altı çocukların kimlik kartı başvurular..
09 Sep Lazy Load Nedir? Lazy Load Faydaları Nelerdir?
admin 0 330
Günümüzde görseller, internet siteleri için oldukça büyük bir öneme sahiptir. Gerek landing page tasarımlarında gerekse de blog içeriklerinde görselle..
03 Sep Hosting Nedir? Web Sitesi İçin Hosting Gerekli Midir?
admin 0 270
Web sitenizi veya web uygulamanızı internette yayınlayabilmenizi sağlayan online hizmete web hosting adı verilir. Bir hosting hizmetine kayıt olduğunu..
02 Sep Google AdSense Nedir? Ne İşe Yarar?
admin 0 160
Web siteleri aracılığıyla gelir elde etmek isteyen birçok site sahibinin ilgisini çeken Google Adsense, ücretsiz bir şekilde kolayca gelir elde edilme..
01 Sep Core Web Vitals Nedir? Nelere Dikkat Edilmelidir?
admin 0 134
Son yıllarda internet sitelerinin hızları, kullanıcıların yanı sıra arama motorları tarafında da öne çıkan bir konu haline gelmiştir. Kullanıcıların z..
01 Sep Sitenizin Güvenliğini Nasıl Arttırabilirsiniz? Sitenizin Güvenli Mi?
admin 0 145
Hazır içerik yönetim sistemlerinin popülerliğinin artmasıyla birlikte pek çok kişi kendi internet sitesini açabilmektedir. Ne var ki konu site güvenli..
25 Aug Regex ( Regular Expressions) Nedir? Regex Nasıl Kullanılır?
admin 0 183
Sorguları ve sayfaları daha kolay şekilde filtrelendirmenizi sağlayan Regex; Google Analytics, Tag Manager ve son dönemde Search Console tarafında sık..
24 Aug 301 Yönlendirmesi Ne İşe Yarar? Gerekli Midir?
admin 0 401
Diyelim ki taşındınız ve postalarınızın geleceği adres de haliyle değişti. Eğer yeni adresinizi sizlere posta ulaştıran göndericilere bildirmezseniz p..
20 Aug Eski Nesil ERP* Sistemleri ile Şirketinize Nasıl Zarar Verirsiniz?
olgar_ataseven 0 127
Patronlar / CEO’lar / Genel Müdürler için Uyarı Niteliğinde!Bu başlık umarım herkesi irrite etmiş, biraz rahatsızlık vermiş ve huzursuzlaştırmıştır. D..
1 ile 12 arası gösteriliyor, toplam: 35 (3 Sayfa)