Menu
Your Cart

Blog RSS Feed

28 Sep Web 3.0 Nedir?
admin 0 1672
Web; internet üzerinde yazı, resim, grafik, video ve seslerden oluşan verileri uzaktaki bir bilgisayara ileten internet servislerinin tümünü kapsar. İ..
21 Sep Site Map Neye Yarar? Nasıl Oluşturulur?
frontend_editor 0 482
Yeni bir şehirdeyken belirli bir noktayı bulmak ve kaybolmamak için genellikle harita uygulaması kullanılır. Google’ın da web sitenizdeki tüm sayfalar..
15 Sep CTR Nedir? CTR'ye Etki Eden Faktörler Nelerdir?
admin 0 485
İngilizce “Click Through Rate” kelimesinin baş harflerinin bir araya getirilmesiyle oluşan CTR kelimesinin Türkçe karşılığı tıklanma oranı demektir. C..
14 Sep E-Devletten Yeni Bir Kolaylık! Vatandaşlar Velisi veya Vasisi Olduğu Kişilerin Kimlik Başvurusunu E-İmza ve Mobil İmza ile Yapabilecek.
admin 0 856
İçişleri Bakanlığı Nüfus ve Vatandaşlık İşleri Genel Müdürlüğü e-hizmetlerine eklenen yeni uygulama ile 15 yaş altı çocukların kimlik kartı başvurular..
09 Sep Lazy Load Nedir? Lazy Load Faydaları Nelerdir?
admin 0 576
Günümüzde görseller, internet siteleri için oldukça büyük bir öneme sahiptir. Gerek landing page tasarımlarında gerekse de blog içeriklerinde görselle..
03 Sep Hosting Nedir? Web Sitesi İçin Hosting Gerekli Midir?
admin 0 321
Web sitenizi veya web uygulamanızı internette yayınlayabilmenizi sağlayan online hizmete web hosting adı verilir. Bir hosting hizmetine kayıt olduğunu..
02 Sep Google AdSense Nedir? Ne İşe Yarar?
admin 0 200
Web siteleri aracılığıyla gelir elde etmek isteyen birçok site sahibinin ilgisini çeken Google Adsense, ücretsiz bir şekilde kolayca gelir elde edilme..
01 Sep Core Web Vitals Nedir? Nelere Dikkat Edilmelidir?
admin 0 168
Son yıllarda internet sitelerinin hızları, kullanıcıların yanı sıra arama motorları tarafında da öne çıkan bir konu haline gelmiştir. Kullanıcıların z..
01 Sep Sitenizin Güvenliğini Nasıl Arttırabilirsiniz? Sitenizin Güvenli Mi?
admin 0 180
Hazır içerik yönetim sistemlerinin popülerliğinin artmasıyla birlikte pek çok kişi kendi internet sitesini açabilmektedir. Ne var ki konu site güvenli..
25 Aug Regex ( Regular Expressions) Nedir? Regex Nasıl Kullanılır?
admin 0 230
Sorguları ve sayfaları daha kolay şekilde filtrelendirmenizi sağlayan Regex; Google Analytics, Tag Manager ve son dönemde Search Console tarafında sık..
24 Aug 301 Yönlendirmesi Ne İşe Yarar? Gerekli Midir?
admin 0 518
Diyelim ki taşındınız ve postalarınızın geleceği adres de haliyle değişti. Eğer yeni adresinizi sizlere posta ulaştıran göndericilere bildirmezseniz p..
20 Aug Eski Nesil ERP* Sistemleri ile Şirketinize Nasıl Zarar Verirsiniz?
olgar_ataseven 0 168
Patronlar / CEO’lar / Genel Müdürler için Uyarı Niteliğinde!Bu başlık umarım herkesi irrite etmiş, biraz rahatsızlık vermiş ve huzursuzlaştırmıştır. D..
1 ile 12 arası gösteriliyor, toplam: 35 (3 Sayfa)