Menu
Your Cart

Kablolu Klavye Set

Marka: MICROSOFT
Göründüğü kadar güzel performans sergilemek üzere tasarlandı. Ultra ince ve modern görünümüyle Designer Bluetooth® Desktop masanızın manzarasını tamamlar. En son Bluetooth Smart teknolojisi sayesinde, kablo ve cihaz kalabalığı olmadan hemen bağlanmak için dizüstü bilgisayarınızla veya tabletinizle k..
₺1.000,59
KDV Öncesi:₺847,96
Marka: MICROSOFT
Gelişmiş ergonomik tasarım Sculpt Ergonomic Desktop, bilekleri ve önkolları rahat pozisyonda tutan ayrı klavye düzeni ve bilek desteği sağlayan yastıklı avuç içi dayanağı ile gelişmiş ergonomik ilkelere dayanmaktadır. Kubbeli klavye şekli, bilekte ağrıya ve hareket kısıtlamasına sebep olabilen içe b..
₺1.110,41
KDV Öncesi:₺941,02
Marka: MICROSOFT
Her Günkü Konfor, Stil ve Güvenlikle Bu şık ve modern klavye ve fare setini masaüstünüze giydirin. Parlak ve düzgün siyah yüzeylerin mükemmel karışımı sayesinde bu masaüstü seti, mükemmel görünüşüne her gün hayran kalmanızı sağlayacak. Ergonomist onaylı kavisli klavye, daha yüksek bir konfor sağlama..
₺671,13
KDV Öncesi:₺568,75
Marka: MICROSOFT
Parmaklarınızın ucundaki şifreleme ve rahatlık Standart klavyelerin aksine, bu klavye, yazdıklarınızı şifreleyerek kişisel ve işle ilgili bilgilerinizi korumanıza yardımcı olan Gelişmiş Şifreleme Standardı (AES) sunar. Klasik tasarıma sahip klavyenin ve elinizi destekleyip rahat etmenizi sağlayan ya..
₺439,28
KDV Öncesi:₺372,27
Marka: MICROSOFT
Wireless Keyboard ve Mouse 850 Desktop - uygun fiyata kablosuz bağlantı özgürlüğü Kablosuz teknolojisinin sağladığı özgürlük ve kolaylığın keyfini sürün. Güçlü bir kablosuz bağlantı ile 5 metre yarıçapındaki bir alanda PC'nizi güvenle kullanabilirsiniz. Veya seyahat esnasında dizüstü bilgisayarınızd..
₺390,47
KDV Öncesi:₺330,91
Marka: MICROSOFT
Konforlu. Hassas. Ekonomik. Bu tam boyutlu fare, konforlu, hassas gezinme sağlar ve iki elle de kullanıma yönelik mükemmel bir tasarıma sahiptir. 2 yıllık harika bir pil ömrüne ve en çok kullandığınız Windows özelliklerine erişmenizi sağlayan özelleştirilebilir düğmelere sahiptir...
₺475,89
KDV Öncesi:₺403,30
1 ile 7 arası gösteriliyor, toplam: 7 (1 Sayfa)