Menu
Your Cart

Kulaklık ve Mikrofonlar

Marka: KINGSTON
Resmi PS4 Lisanslı HyperX Cloud Chat™ Headset, anlaşılır sohbet iletişimi için 40 mm sürücülerle tasarlanmıştır. Gürültü önleyici esnek mikrofonu, pop filtresi ve kablo üzeri ses kontrolleri ile, ses seviyesini kolayca ayarlayın ve mikrofonu hızlıca sessize alın. Tekli kulaklık kapağı, takımınızla o..
₺326,82
KDV Öncesi:₺276,96
Marka: KINGSTON
Çok yönlü Cloud kulaklık ailesi, sistemi, oyun tarzı ve kişisel tarzı ne olursa olsun herkesin oyun ihtiyaçlarını karşılamak için tasarlandı. İster PC'niz için sanal 7.1 surround sese sahip bir kulaklık isterse konsol ihtiyaçlarını karşılamak için uyarlanmış bir stereo kurulum arıyor olun, sizin içi..
₺1.210,11
KDV Öncesi:₺1.025,51
Marka: KINGSTON
Oyun oynama konusunda ciddiyseniz, size maksimum rekabet avantajı sunacak bir kulaklığa ihtiyacınız var. HyperX Cloud Revolver™, birinci sınıf PC veya konsol oyuncularının ihtiyaçlarını karşılamak üzere tasarlanmış birinci sınıf bir aygıttır. Yeni nesil sürücüler, hassas bir şekilde konumlandırılan ..
₺2.269,63
KDV Öncesi:₺1.923,41
Marka: KINGSTON
HyperX Cloud Revolver Oyun oynama konusunda ciddiyseniz, size maksimum rekabet avantajı sunacak bir kulaklığa ihtiyacınız var. HyperX Cloud Revolver™, birinci sınıf PC veya konsol oyuncularının ihtiyaçlarını karşılamak üzere tasarlanmış birinci sınıf bir aygıttır. Yeni nesil sürücüler, hassas bir şe..
₺5.732,55
KDV Öncesi:₺4.858,09
Marka: MICROSOFT
Kulaklıkta Bir Üst Düzey Sohbet etmek, oyun oynamak veya müzik dinlemek istiyorsanız, ihtiyacınız olan karşınızda, sesin büyüsüne kapılacaksınız. LifeChat LX-3000 ile arkanıza yaslanın ve tam konfor sağlayan deri kulak pedleriyle geliştirilmiş kaliteli dijital sesin keyfine varın. USB bağlantısıyla..
₺402,68
KDV Öncesi:₺341,25
Marka: MICROSOFT
Her Görüşmeyi Daha Verimli Hale Getirin Bu kulaklığı, dikkat dağıtıcı bir çalışma ortamında çok önemli görüşmeler veya son tarihe yetiştirilmesi gereken bir işle ilgili görüşme yaparken kullanabilirsiniz. Stereo Ultra geniş bant dijital ses, net, akustik olarak mükemmel bir ses sağlar. Gürültü önle..
₺817,55
KDV Öncesi:₺692,84
1 ile 9 arası gösteriliyor, toplam: 9 (1 Sayfa)