Menu
Your Cart

Hakkımızda

Yaklaşık 10 ar yıllık tecrübeye sahip iki ayrı şirketin Düzce Üniversitesi Teknopark da kurmuş olduğu E DÖNÜŞÜM NET çeşitli KOSGEB projeleri ile çalıştıktan sonra tamamen yönünü katma değerli hizmet üretme tarafına çevirmiştir. Özellikle şirketler günümüz dünyasında dijitalleşmenin gereğini farketmiş durumdalar. Dijitalleşme kapsamında ihtiyaçları olan donanımları daha kolay bulurken özellikle yazılım ürünlerinin çeşitlerine ulaşmakta zorlanmaktalar. Hangi yazılımın kendileri için doğru olduğunu anlamak ve farklı ürünleri karşılaştırmak adına genelde bilmedikleri bir alanda olmalrı sebebi ile sorunlarla karşılaşmaktalar. Diğer taraftan bazı durumlarda alınan donanımların yazılımlarla neredeyse hiç uyumlu olmaması sebebi ile ciddi zararlar etmekteler.

Sektörün bu ihtiyaçlarını karşılamak için yola çıkan E DÖNÜŞÜM NET şirketlerin ve kurumların Dijital Dönüşümüne talip oluyor. Dijital çözümleri şiketlere bir pazar yeri mantığı ile sunan E DÖNÜŞÜM NET, şirketlerin tüm ihtiyaçları için bir broker gibi şeklinde sizlere en iyi alternatifleri ve en doğru çözümleri sunmayı hedefliyor. Bu çözümleri ise hayatınızı kolayştırarak yapmayı hedefliyoruz.

Sizlerin en önemli verimlilik araçlarında  biri de dijital platformlar. Ancak, özellikle şirketiniz veya kurumunuz ve hatta şahsınız için birşeyler araken, alırken dijital platformların yaşamı gerçekten kolaylaştırması gerekiyor. Bizler de iflah olmaz internet müşterisi olarak şu sorulara cevap aradık : 

  • Tercih ettiğiniz site işinizi ve hayatımızı kolaylaştırıyor mu?
  • Verimli bir şekilde doğru zamanı harcayarak “tam da istediğimizi bulmuş” oluyor musunuz?
  • Karşılaştırabiliyor musunuz?
  • Yeterli çeşide erişebiliyor musunuz?
  • Aldığınız ürün ve hizmetlerin kalitesinden emin olabiliyor musunuz?
  • Satın alma yaparken sorunsuz ve güvenli ödeme yapabiliyor musunuz?
  • Zamanında ve onayladığımız ürünü teslim alabiliyor musunuz?
  • En önemlisi de “bu sorularımızın karşılığını” tek bir sitede bulabiliyor musunuz?
  • Takıldığınızda size yardım edecek uzmanlara ulaşabiliyor musunuz?

Bu ihtiyaçların tamamının tek bir sitede karşılığını bulabileceğinize inanarak “neden biz yapmayalım” dedik ve E DÖNÜŞÜM NET ile sizlere hizmet vermeye karar verdik.

Hayata geçirdiğimiz sitemizde; gereksiz detaylarda boğulmadan, verimliliğinizi artıracak, işletmenizdeki ve özel hayatınızdaki dijital dönüşümü sağlayacak,,vakitten ve nakitten tasarruf edeceğinizi düşündüğümüz; sık elediğimiz, sizin için denediğimiz, olabildiğince çok alternatifi bulacağınız ürün yelpazemizi oluşturduk.

Dijital dönüşüm kaçılınmaz! Bu durum çok net. O yüzden E Dönüşüm Net! Dijital Çözümler Pazar Yeri…