Menu
Your Cart

Uydu İnternet

Thuraya Atlas IP +, gelişmiş bağlantı, daha fazla esneklik ve daha fazla esneklik sunan bir denizcilik genişbantterminalidir. denizde gemilerde katma değer arayanlar için geliştirilmiş operasyonel verimlilik. Ticari denizcilik,balıkçılık, hükümet ve eğlence amaçlı çalışanlara 444 kbps'ye kadar hızla..
₺0,00
KDV Öncesi:₺0,00
Yenilikçi Thuraya GSM Çözümü, GSM şebeke kapsamı dışında iletişim kurmaya ihtiyaç duyan kullanıcılar için ekkolaylık sağlar. Omurga bağlantısı olarak Thuraya IP ile GSM servislerini uzak lokasyonlara (mobil lokasyonlar)genişletmek için kullanılır. Son kullanıcılara daha fazla hareketlilik, daha fazl..
₺0,00
KDV Öncesi:₺0,00
Hareket Halindeyken İletişim (COTM) ve en zorlu arazilerde bağlantı için tek bir seçenek var: Thuraya IP Komutanı.En uç ortamlarda görev açısından kritik ses ve veri bağlanabilirliğini sağlamak için tasarlanmış MIL-SPEC özelliğinesahip benzersiz bir şekilde tasarlanmış, sağlamlaştırılmış bir termina..
₺0,00
KDV Öncesi:₺0,00
Thuraya IP Voyager, karasal ağların yetersiz hizmet verdiği alanlarda kurtarma operasyonları, askeri tahliyeler,sınır devriyesi ve savunma gibi çok çeşitli görev açısından kritik operasyonlar için tasarlanmış yüksek kaliteli veuygun fiyatlı bir araç uydu terminalidir. Terminal, başarısızlığın bir se..
₺0,00
KDV Öncesi:₺0,00
Bağlanabilirlikten sıfır ödün veren üstün mobiliteye ihtiyacınız olduğunda, yalnızca bir seçenek olabilir:Thuraya IP +. Piyasadaki en kompakt ve taşınabilir geniş bant terminallerinden biri olan Thuraya IP +, çokçeşitli kritik görev operasyonları için tercih edilen uydu geniş bant çözümüdür.Thuraya ..
₺28.790,82
KDV Öncesi:₺24.399,00
Thuraya MCD Voyager, bağlantıdan ödün vermeden üstün mobilite sağlayan bir "Mobil İletişim Cihazı" dır. MCDVoyager, yüksek performanslı Thuraya IP Voyager'ı sağlamlaştırılmış, kendi kendine yeten, otomatik işaret edenuydu geniş bant terminaline entegre eder. Sağlam ve özel taşıma çantası ile dış dar..
₺0,00
KDV Öncesi:₺0,00
Bağlı kalmak bir önceliktir. Sosyal kimliğinizin ve kendinizi ifade etmenizin merkezinde yer alır.Deneyimlerinizi ve haberlerinizi onlarla paylaşmak için ailenize ve en yakın arkadaşlarınıza bu şekildeulaşırsınız.Thuraya olarak biz bu temel ihtiyacı anlıyoruz ve bu nedenle, kablosuz veri bağlantısı ..
₺0,00
KDV Öncesi:₺0,00
1 ile 7 arası gösteriliyor, toplam: 7 (1 Sayfa)