Menu
Your Cart

Uydu Telefonu

FDU-XT PLUS, iç mekanlarda Thuraya XT-PRO ve DUAL model uydu telefonu hizmetlerini bir ev ve ofis içindekullanmanız için bağlantı adaptörüdür. FDU-XT PLUS'ı antenlere bağlayın, ardından XT-PRO ve DUALnizi yuvayayerleştirin ve uydu bağlantısının keyfini çıkarmaya başlayın.Kurulumu ve çalıştırması kol..
₺0,00
KDV Öncesi:₺0,00
Yenilikçi Thuraya GSM Çözümü, GSM şebeke kapsamı dışında iletişim kurmaya ihtiyaç duyan kullanıcılar için ekkolaylık sağlar. Omurga bağlantısı olarak Thuraya IP ile GSM servislerini uzak lokasyonlara (mobil lokasyonlar)genişletmek için kullanılır. Son kullanıcılara daha fazla hareketlilik, daha fazl..
₺0,00
KDV Öncesi:₺0,00
Hareket Halindeyken İletişim (COTM) ve en zorlu arazilerde bağlantı için tek bir seçenek var: Thuraya IP Komutanı.En uç ortamlarda görev açısından kritik ses ve veri bağlanabilirliğini sağlamak için tasarlanmış MIL-SPEC özelliğinesahip benzersiz bir şekilde tasarlanmış, sağlamlaştırılmış bir termina..
₺0,00
KDV Öncesi:₺0,00
Tamamen yeni Thuraya MarineStar, dünyanın en yoğun deniz yolları ve balık tutma noktalarında izleme veizleme ile kusursuz sesli iletişim sağlamak için sağlam tasarımı benzeri görülmemiş işlevsellik ve eşsiz değerseviyeleri ile harmanlamaktadır. Thuraya MarineStar, kolay ve sezgisel bir arayüzde SMS,..
₺10.028,82
KDV Öncesi:₺8.499,00
Marka: ACER
Thuraya X5-Touch, benzersiz esneklik sunan dünyanın ilk Android tabanlı uydu ve GSM telefonudur. Androidişletim sistemi üzerinde çalışır ve hükümet görevleri, enerji projeleri, kurumsal iletişimler ve STK dağıtımlarıdahil olmak üzere çeşitli pazar sektörlerinde sık sık karasal kapsama alanına giren ..
₺21.828,82
KDV Öncesi:₺18.499,00
Bağlı kalmak hiç bu kadar kolay olmamıştı. Dünyanın en değerli uydu telefonu Thuraya XT-LITE ile tanışın.Thuraya XT-LITE, rakipsiz değer ile güvenilir uydu telefonu bağlantısı sağlar.Net ve kesintisiz bir bağlantıdan ödün vermeden güvenli bir şekilde bağlantıda kalmaya ihtiyaç duyan maliyetbilincine..
₺6.134,82
KDV Öncesi:₺5.199,00
Profesyonel kullanıcılar için tasarlanan Thuraya XT-PRO, dünyanın en gelişmiş uydu telefonudur. Sağlam veuzun pil ömrü ile donatılmış Thuraya XT-PRO, gittiğiniz her yerde bağlantı sağlar.Thuraya XT-PRO, tüm bölgelerde yüksek esneklik için yerleşik GPS, Beidou ve Glonass özelliğine sahip ilkuydu tele..
₺10.028,82
KDV Öncesi:₺8.499,00
1 ile 7 arası gösteriliyor, toplam: 7 (1 Sayfa)