Menu
Your Cart

Yazılım Çözümleri

Yazılım Çözümleri Açıklama

Bankalar, firmanız tarafından bankaya gönderdiğiniz talimatlar (Havale, EFT, Maaş Ödeme vb.) için ıslak imzalı formları göndermenizi istemektedirler. Ancak iş yoğunlukları, hızlı ve kolaylık gereksinimi gibi bir çok sebepten dolayı, talimat günümüzde taranmış halleri E-Posta, "Whatsapp"..
₺0,00
KDV Öncesi:₺0,00
Alüminyum Üretim Yönetimi
Label
Akdatasoft Alüminyum Üretim Yönetimi Programı ile biyet satın alımdan stok girişine, kalıp ömür takibinden boya/eloksal/termik proses takibine, üretimden satış ve barkodlu sevkiyata kadar tüm üretim süreçlerinizi uçtan uca kontrol altında tutun. Alüminyum üretimi için özelleşmiş fonksiyonlar içeren ..
₺0,00
KDV Öncesi:₺0,00
Bitrix24 (İş ve Süreç Yönetimi) Bitrix24 (İş ve Süreç Yönetimi)
Label
İletişim ve Ortak Çalışma AraçlarıTakvimler, Dokümanlar, Görevler,İç İletişim Araçları, Etkinlikler, Hatırlatıcılar, E-PostalarSosyal Ağlar ve Mesajlaşma UygulamalarıProje Planlama, Proje Takvimi ve Bağlı GörevlerKaynak Yönetimi ve Süreç TakibiRaporlar, Analizler, GrafiklerPazarlama ve Satış Süreçle..
₺0,00
KDV Öncesi:₺0,00
Boya-Baskı-Apre Üretim Yönetimi
Label
Akdatasoft Boya-Baskı-Apre Üretim Yönetimi Programı ile kumaş satın alımdan stok girişine, renk/kimyasal reçetelerinden müşteri kartelalarına, renk onay çalışmalarından desen arşivine kadar tüm üretim süreçlerinizi uçtan uca kontrol altında tutun. Baskı ve boyama prosesleri için özelleşmiş fonksiyon..
₺0,00
KDV Öncesi:₺0,00
Çorap Üretim Yönetimi
Label
Akdatasoft’un Çorap Üretim Yönetim Programı; örmeden diğer operasyonlara, koli-asorti dağılımlarından detaylı model tanıtımlarına kadar çorap sektörüne özelleşmiş bir çok fonksiyon içerir. Süreçlerinizin analizi ve sektördeki bilgi deneyimimiz ile kullanıma hazır olan Çorap Üretim Yönetim programını..
₺0,00
KDV Öncesi:₺0,00
Dokuma Kumaş Üretim Yönetimi
Label
Akdatasoft Dokuma Kumaş Üretim Yönetimi Programı ile çözgü üretiminden levent stok takibine, dokuma iplik dizilişinden haşıl işlem reçetesine, üretimden satış ve barkodlu sevkiyata kadar tüm üretim süreçlerinizi uçtan uca kontrol altında tutun. Dokuma kumaş üretimi için özelleşmiş fonksiyonlar içere..
₺0,00
KDV Öncesi:₺0,00
e-Mutabakat(Yasal Mutabakat) Dijital Dönüşüm Sistemi
Label
Muhasebe mutabakat işlemleri kurumlar arasında yapılan zorunlu bir faaliyettir. Bu işlem günümüzde telefon, faks, E-Posta ile yapılmaktadır. Bu işlem daha önce posta, telefon, faks yoluyla bildirim yapılırken, artık E-Posta yoluyla muhatabına gönderilen ileti ve içerisinde bulunan bir link vasıtasıy..
₺0,00
KDV Öncesi:₺0,00
e-Sözleşme Dijital Dönüşüm Sistemi
Label
Kurumsal anlaşmalarımızı yasal geçerli hale getirmek amacıyla üzerinde anlaşılan ortak metinlerle sözleşme oluşturmaktayız. Sözleşme süreci kurum içerisinde kullanılan BPM, ERP ve/veya özel uygulama yazılımları tarafında "template" olarak hazırlanır ve muhatapla paylaşılır. Bu noktadan sonra artık s..
₺0,00
KDV Öncesi:₺0,00
e-Talimat Dijital Dönüşüm Sistemi
Label
Kurumsal anlaşmalarımızı yasal geçerli hale getirmek amacıyla üzerinde anlaşılan ortak metinlerle sözleşme oluşturmaktayız. Sözleşme süreci kurum içerisinde kullanılan BPM, ERP ve/veya özel uygulama yazılımları tarafında template olarak hazırlanır ve muhatapla paylaşılır. Bu noktadan sonra artık söz..
₺0,00
KDV Öncesi:₺0,00
e-Temlik Dijital Dönüşüm Sistemi
Label
Finansman ihtiyaçlarınız için, Finansal kuruluşlardan ticari evraklarınızı değerlendirilmek üzere başvurduğunuzda başvuru sürecinde sağlanması gereken dokümanların sayısı ve herbirinin orjinal halinin talebi bazen can sıkıcı olabilir. İhtiyacınız olan değerlendirmeyi hızlı belirleyip nakit akışınızı..
₺0,00
KDV Öncesi:₺0,00
Halı Üretim Yönetimi
Label
Akdatasoft Halı Üretim Yönetimi Programı ile çözgü üretiminden levent stok takibine, dokuma iplik dizilişinden haşıl işlem reçetesine, üretimden satış ve barkodlu sevkiyata kadar tüm üretim süreçlerinizi uçtan uca kontrol altında tutun. Halı üretimi için özelleşmiş fonksiyonlar içeren Akdatasoft Hal..
₺0,00
KDV Öncesi:₺0,00
İplik Üretim Yönetimi
Label
Akdatasoft’un İplik Üretim Yönetimi Programı ile elyaf satın alımdan stok girişine, harman planlamasından üretime, telef takibinden barkodlu sevkiyata kadar bütün üretim süreçleriniz kontrol altına alın. İplik Üretim Programı’mız iplik üretimine özelleşmiş birçok fonksiyon içerir. Üretim tecrübeli e..
₺0,00
KDV Öncesi:₺0,00
1 ile 12 arası gösteriliyor, toplam: 23 (2 Sayfa)