Menu
Your Cart

Yazılım Ürünleri

Yazılım Ürünleri Açıklama
E-İmza ile Hedefli Doküman, Veri ve İçerik Şifreleme
Label
E-İmza sertifikası ile şifreleme işlemi de yapılabilir. Şifrelendirme işlemini kullanıcıya özel hale getirebilirsiniz. Bu sayede sadece o kişi tarafından açınıp okunabilir. Bu işlemi birden fazla kişiye yapmanız da mümkündür. Böylece veriyi, sınırlandırılmış bir kitleyle paylaşabilmeniz mümkündür.&n..
₺0,00
KDV Öncesi:₺0,00
E-İmza İmzalama ve Doğrulama Sunucu Uygulaması
Label
Elektronik imza ile yapılacak olan işlemleri iki başlıkta incelemek gerekir; İmzalama ve Doğrulama.Elektronik İmza ile İmzalamaElektronik imzalama işlemi ESHS (Elektronik Sertifika Hizmet Sağlayıcısı) tarafından dağıtılan elektronik imza sertifikası ile yapılır. Sertifika özel anahtarı (Private Key)..
₺0,00
KDV Öncesi:₺0,00
E-İmza İmzalama ve Doğrulama [BROWSER]
Label
Protokol Tabanlı E-imzalama ÇözümüGeçtiğimiz yıla kadar Tarayıcı (Browser) üzerinden imzalama işlemi yaptığınızda JAVA Applet ile işlemler yapılabilmekteydi. Ancak Tarayıcı üreticileri ActiveX ve NPAPI türü uygulamaları güvenlik açığı olarak değerlendirmeye başladığından beri artık Java..
₺0,00
KDV Öncesi:₺0,00
E-İmza İmzalama [DESKTOP]
Label
Elektronik imzalama işlemi ESHS (Elektronik Sertifika Hizmet Sağlayıcısı) tarafından dağıtılan elektronik imza sertifikası ile yapılır. Sertifika özel anahtarı (Private Key) USB token adı verilen cihazlara veya HSM (hardware security module) adı verilen cihazlara yüklenerek çalıştırılır. Her iki tür..
₺0,00
KDV Öncesi:₺0,00
Elektronik İmza Doğrulama SmartValidator Suite
Label
Elektronik İmza DoğrulamaDijital dönüşüm önemli araçlarından elektronik ve mobil imza bir çok uygulama alanında kullanılmakta. Kurumlar imzalanan dokümanlar ilgili kişilerle çeşitli yöntemlerle paylaşıp iş süreçlerinin başlatılmasını sağlamaktadır. Dış kurumlara giden elektronik imzalar ise o kurumu..
₺0,00
KDV Öncesi:₺0,00
İmza Sirküleri Doğrulama Sunucu Uygulaması
Label
Kurumsal sözleşme, talimat, başvuru gibi süreçlerin tamamını, kurumun yetkili kıldığı kişi veya kişiler tarafından yapılması gerekir. İmza sirküleri ve Vekaletnameler kurumsal süreçlerde kişilerin yetki ve sorumluluklarını belirleyen yasal geçerli belgelerdir. İmza yetkisi yapılacak olan işleme tanı..
₺0,00
KDV Öncesi:₺0,00
Zaman Damgası SmartHub
Label
Dijital dönüşüm önemli elementlerinden olan zaman damgası, ülkemizde sadece BTK (Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumu)'nın yetkilendirdiği ESHS (Elektronik Sertifika Hizmet Sağlayıcısı)'ler tarafından sağlanmaktadır. Zaman damgası uygulaman dokümanlar yasal geçerli statüsü kazanırlar. Yurt dışında..
₺0,00
KDV Öncesi:₺0,00
1 ile 7 arası gösteriliyor, toplam: 7 (1 Sayfa)